Kas ir Club 19,1€ ?

Tā ir Tava iespēja iesaistīties un kļūt par daļu no lieliskās  Team 191 atbalsta komandas. Iesaistoties iniciatīvā Club 19,1€, ar nelielu ziedojumu Tu kļūsi par Club 19,1€ biedru, tādā veidā atbalstot Team191 komandu un palīdzot virzīties pretī jaunām uzvarām.

Kā pievienoties Club 19,1€ ?

Investē vismaz 19,1€ mūsu komandas attīstībā, un kļūsti par daļu no mūsu komandas. Savu ieguldījumu/ ziedojumu  varēsi veikt gan skaidrā naudā, gan ar pārskaitījumu. No Club 19,1€ biedriem saņemtie līdzekļi 100% apmērā tiks izmantoti komandas vajadzībām, tādējādi palīdzot komandai kļūt vēl ātrākai un spēcīgākai.

Kāds būs Tavs ieguvums? 

Iesaistoties Club 19,1€, Tu ne tikai palīdzēsi komandai ceļā uz jauniem tituliem, bet arī kļūsi par daļu no komandas draudzīgā atbalstītāju pulciņa. Pateicībā par  ieguldījumu, komanda ierakstīs Tavu vārdu Club 19,1€ atbalstītāju bannerī, kas tiks izlikts katrās sacensībās. Ieguldījumu skaidrā naudā varēsi veikt sacensībās, uzmeklējot komandas  telti. Nekautrējies, pienāc aprunājies, un komanda ar prieku atbildēs uz Taviem  jautājumiem.

Savu ieguldījumu Club 19,1€ vari veikt arī ar bankas starpniecību, pārskaitot sevis izvēlēto summu uz bankas kontu, maksājuma mērķī norādot: "Club 19,1"


Bankas norēķinu rekvizīti: 

Didzis Gorbenko
Banka: AS "SEB Banka"
Konta Nr. LV19UNLA0050010846952 .